+34 972 468 380

EL PROVEÏDOR MÉS FIABLE QUE TINDRÀ

Fibra Òptica

 Acabem d’incorporar una nova gamma de productes de fibra òptica.

Utilitzats per tots els instal·ladors que actualment estan realitzant connexions d’ internet d’alta velocitat  a nivell domèstic. 

 

La nostre gamma de noves incorporacions de fibra òptica esta format por:

-Pigtail SC/APC simple monomode, utilitzat per connectar el cable que prové del replà de l’edifici a la caixa de connexions domestica.

                                                         

-El connector SC/APC monomode doble femella, on per un canto es connecta el pigtail i per l’altre canto el cable SC/APC  simple monomode que va capa el router (actualment no disposem d’aquest cable de fibra òptica, però disposarem del mateix d’aquí un parell de mesos).

                                                            

- Caixes de connexió domèstiques de 2 i  4 terminals, per distribuir la fibra òptica a els router.

                           

- Caixes de connexió i distribució de 8 i 16 canals, utilitzades en els edificis , per distribuir els cables de fibra òptica, des de que entren els edificis fins a la porta de cada pis.

                             

- Y finalment, splitters o distribuïdors de fibra òptica SC/UPC de 4 i 8 sortides , per distribuir la fibra a diferents nivells.

                            

 

 

Amb aquesta gamma de productes de fibra òptica Euroconnex,  Electronic Grup pretenem donar solucions practiques a tots aquells instal·ladors i botigues especialitzades que busquen productes de qualitat, amb bona aparença i a bon preu.  

Aquest espai web utiliza  cookies pròpies i de tercers per tal de millorar els nostres serveis i mostrar publicitat relacionada amb les seves preferències mitjançant l'anàlisis de la seva navegació. Si continua, entenem que accepta el seu ús. Pot informar-se sobre la nostra política de cookies aquí

Accepto