+34 972 468 380

EL PROVEÏDOR MÉS FIABLE QUE TINDRÀ

Cable de fibra òptica SC/APC a SC/APC Monomode Duplex, 1m

Cable de fibra òptica SC/APC a SC/APC Monomode Duplex, 1m

Ref. FO100-1

Cable de fibra òptica Duplex Monomode. Amb cable d'especificació G567A2 que proporciona una menor atenuació i un major radi de curvatura. Característiques: - Longitud: 1m - Connector/Acabat: SC/APC a SC/APC - Tipus de cable: G567A2 LSZH - Secció total del cable de 3mm (incloent el recobriment extern) - Secció del nucli i revestiment de tipus 9/125 micròmetres (µm)

Aquesta pàgina web utilitza Cookies pròpies i de tercers d'anàlisi per recopilar informació amb la finalitat de millorar els nostres serveis, així com per l'anàlisi de la seva navegació. Si continua navegant, suposa l'acceptació de la instal·lació de les mateixes. L'usuari té la possibilitat de configurar el seu navegador podent, si així ho desitja, impedir que siguin instal·lades al seu disc dur, tot i que ha de tenir en compte que aquesta acció podrà ocasionar dificultats de la navegació de la pàgina web. Feu clic aquí per configurar el seu navegador.

Accepto