+34 972 468 380

VENDA EL MAJOR DE PRODUCTES ELECTRÒNICS

RG-58, UHF Mascle Soldar

Ref. 1202

6.4mm Mascle Stereo a 3.5mm Femella St con rosca

Ref. 1979

GX12-4 Conector M12 Mascle xasis + Femella

Ref. 1977-4

H155, N Mascle Crimpar, PTFE

Ref. 4341

Cat.6A UTP LSZH 100% CU, 26AWG, 20m, Gris

Ref. 0085-20

Cable de fibra òptica LC/UPC a SC/UPC Monomode Simplex, 3m

Ref. FO110-3

Altaveu Gaming 2.0 LED Blau

Ref. 4922

Cable de fibra òptica LC/UPC a LC/UPC OM3 Duplex, 3m

Ref. FO201-3

MULTI - ADAPTADOR PC

Ref. 2087

Maleti amb accessoris de telefonia i coaxials

Ref. 3235

CONJUNT 6x 6.35mm MONO, DIFERENTS COLORS, 0.21m

Ref. 0654

EURO 21P MASCLE-MASCLE, 1.5m

Ref. 2800

Aquesta pàgina web utilitza Cookies pròpies i de tercers d'anàlisi per recopilar informació amb la finalitat de millorar els nostres serveis, així com per l'anàlisi de la seva navegació. Si continua navegant, suposa l'acceptació de la instal·lació de les mateixes. L'usuari té la possibilitat de configurar el seu navegador podent, si així ho desitja, impedir que siguin instal·lades al seu disc dur, tot i que ha de tenir en compte que aquesta acció podrà ocasionar dificultats de la navegació de la pàgina web. Feu clic aquí per configurar el seu navegador.

Accepto