+34 972 468 380

EL PROVEEDOR MÁS FIABLE QUE VA A TENER

Fibra Óptica

Ver informacion sobre Pigtail Monomode SC/APC, 2m

Ref.5000

Pigtail Monomode SC/APC, 2m

INFO
Ver informacion sobre Adaptador óptico SC/SC hembra.

Ref.5001

Adaptador óptico SC/SC hembra.

INFO
Ver informacion sobre Caja term FO, 2sal + 2Con SC/SC Hembra

Ref.5002

Caja term FO, 2sal + 2Con SC/SC Hembra

INFO
Ver informacion sobre Caja Term FO, 4Sal + 4Con SC/SC Hembra

Ref.5003

Caja Term FO, 4Sal + 4Con SC/SC Hembra

INFO
Ver informacion sobre Caja empalme y rep 8canales FO

Ref.5004

Caja empalme y rep 8canales FO

INFO
Ver informacion sobre Caja empal y dist 16canales FO

Ref.5005

Caja empal y dist 16canales FO

INFO
Ver informacion sobre Distribuidor óptico 4 salidas

Ref.5006

Distribuidor óptico 4 salidas

INFO
Ver informacion sobre Distribuidor optico de 8 sal

Ref.5007

Distribuidor optico de 8 sal

INFO
Ver informacion sobre SC/APC-SC/APC Simple Monomodo, 2m

Ref.5008

SC/APC-SC/APC Simple Monomodo, 2m

INFO
Ver informacion sobre SC/APC-SC/APC Simple Monomodo, 10

Ref.5008-10

SC/APC-SC/APC Simple Monomodo, 10

INFO
Ver informacion sobre SC/APC-SC/APC Simple Monomodo, 15m

Ref.5008-15

SC/APC-SC/APC Simple Monomodo, 15m

INFO
Ver informacion sobre SC/APC-SC/APC Simple Monomodo, 20m

Ref.5008-20

SC/APC-SC/APC Simple Monomodo, 20m

INFO

Aquesta pàgina web utilitza Cookies pròpies i de tercers d'anàlisi per recopilar informació amb la finalitat de millorar els nostres serveis, així com per l'anàlisi de la seva navegació. Si continua navegant, suposa l'acceptació de la instal·lació de les mateixes. L'usuari té la possibilitat de configurar el seu navegador podent, si així ho desitja, impedir que siguin instal·lades al seu disc dur, tot i que ha de tenir en compte que aquesta acció podrà ocasionar dificultats de la navegació de la pàgina web. Feu clic aquí per configurar el seu navegador.

Accepto