+34 972 468 380

EL PROVEÏDOR MÉS FIABLE QUE TINDRÀ

Interruptor de pany ON-OFF-ON, 125V/1A (250V/0,5A)

Ref. 2151

Tap per a connector femella 5,5x2,1

Ref. 1732C

Int. giratori de 3 posicions rodó metàl·lic

Ref. 4248

Int. giratori de 3 posicions quadrat

Ref. 4247

Int. giratori de 3 posicions rodó

Ref. 4246

Pigtail Fibra Optica SC/UPC OM4 Simplex, 2m

Ref. FOP102-2

Pigtail Fibra Optica SC/UPC OM3 Simplex, 1,5m

Ref. FOP101-1,5

Cable semirígid de baixa perduda RG402, SMA mascle a famella, 1m

Ref. SMA120-1

EURO MASCLE- 3.5mm. 4 CONTACTES MASCLE, 1.5m

Ref. 3559

36 PORTS PANEL, CAT. 5e, RJ45, T568 A/B, 19''''

Ref. 3411

CAT. 5 MINI PANEL, 12 PUERTOS, RJ45, T568A/B

Ref. 3408

Maleti amb accessoris de telefonia i coaxials

Ref. 3235